RSS
 

Autoreklama

Oto jest miejsce, w którym możesz zareklamować swój blog.

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Lilits

  3 kwietnia 2014 o 21:00

  Życie w niewielkim miasteczku, Mystic Falls, toczy się spokojnym tempem dla mieszkającej tu od narodzin Caroline Forbes i jej dwóch przyjaciółek, Eleny Gilbert i Bonnie Bennett. Do czasu, kiedy do miasta przybywają dwaj tajemniczy bracia, Damon oraz Stefan Salvator. Nowo przybyli starają się wniknąć w społeczność Mystic Falls, jednakże nie jest do dla nich proste. Niedługo po ich przybyciu następuje seria brutalnych morderstw, szpitalny zapas krwi znika a przyjaciółki Caroline zaczynają zachowywać się w nietypowy sposób.
  Śladem braci podąża jeden z najgroźniejszych potworów na świecie – Niklaus Mikaelson. Pobudzany chęcią zemsty za zniszczenie możliwości tworzenia hybryd postanawia zemścić się w najokrutniejszy sposób, raniąc niewinnych ludzi. Postanawia zacząć od niewinnej Caroline, lecz jego nieporuszone przez tysiące lat serce nagle bije mocniej w obecności dziewczyny. Co okaże się silniejsze?
  Miłość czy żądza krwi?

  kochajac-potwora.blogspot.com

   
 2. ~Bilbo Bagins

  23 sierpnia 2014 o 18:50

  To blog dla wszystkich wielbicieli anime i mangi. ANIMEvip to raj dla otaku.

   
 3. ~Illa

  26 grudnia 2014 o 22:07

  Anya to z pozoru zwykła dziewczyna,uczęszczająca do szkoły w Greenwich Village. Jednak za sprawą pewnego incydentu jej życie zmienia się o 180 stopni. Bohaterka dowiaduje się prawdy o swoim pochodzeniu, musi uciekać.
  Co teraz zrobi? Czy nie zawiedzie najbliższych? Nie ma pojęcia o tym co zgotował jej los. Napotka miłość, zakazaną, piękną i bolesną… Pytanie tylko czy będzie wstanie się poświęcić, zginie ofiarą dla słońca?

   
 4. ~Nagmerrie

  6 stycznia 2016 o 10:50

  Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości… bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na http://www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

   
 5. ~MlodaLarwa

  16 lutego 2016 o 18:46

  Raptularz Zimnokrwistych to zbiór historii nieśmiertelnych wampirów, spisywanych przez przedstawicieli tej długowiecznej rasy w formie pamiętników. Akcja toczy się w najróżniejszych zakątkach Ayili, krainy w której żyją także wilkołaki oraz ludzie.
  Opowiadania pełne są pasji, namiętności, krwi, a wisienką na torcie jest kosmogonia wampirycznej rasy i wierzenia w pradawnych bogów.
  http://raptularz-zimnokrwistych.blogspot.co.uk/
  Zapraszam i pozdrawiam!

   
 6. ~Mentrix

  20 lutego 2016 o 15:43

  Przepraszam za spam.

  boski-konflikt.blogspot.com
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

   
 7. ~Czytoholiczka

  24 sierpnia 2016 o 17:50

  Witam :)

  Jako, że wychodzę z optymistycznego założenia, że piszący lubią też czytać, przybyłam zaintrygować cię swoją historią psyhologiczno-fantastyczną. Do rzeczy:

  Ukryci. Więźniowie iluzji.
  (Zapowiedź książki. Wejdziesz, nie wyjdziesz.)
  Świat stoi nad przepaścią. We wszechogarniającym kryzysie wartości ludzie pozbawieni przewodników umierają.
  W chaosie rośnie zagrożenie ze strony dżihadystów, jednak czy to ich powinniśmy się obawiać najbardziej?
  Ukryci zostali powołani, by zaprowadzać ład, pokój i dobro między ludźmi.
  Jednak okazuje się, że Moc ma dwie strony: Dawania i Zabierania.
  Którą ostatecznie wybierze Szarlin Melania Drucka?
  Czy odgadnie tożsamość prawdziwych ukrytych?
  Czy pokona zasłonę iluzji?
  Uważaj. Nic nie jest takim, jakim się wydaje.

  fragment:
  „Kimkolwiek jesteś, powstrzymam cię. Pora powołać do życia kolejnego Wtórnego. Który to już będzie? 375. No tak. Tym razem czas na poszerzenie mojej trzeciej grupy. Sto dziewiętnasty Wtórny do Grupy Iluzji. Nie chciałam tego robić, ale to może przechylić szalę. Moc Jedni jest wieczna i niezniszczalna. Jestem w końcu Ukrytą, jeśli stworzę Wtórnego z Alians-oblicza moc Jedni zwiększy się do nieskończonych wręcz rozmiarów, to może pomóc w wykryciu TEGO. Jedno ale. Jeśli…”
  „492 lata temu Szarlin przyjęła moc. Stała się Ukrytą. W chwili gdy fakt się dokonał, została na wieczność połączona z ostatnią osobą, której spojrzała w oczy. ”

  ukryci-wiezniowie-iluzji.blogspot.com

  Zapraszam BARDZO serdecznie :)